Завтра в Україні очікуються дощі та мокрий сніг

Скандинавії і далі, як бачите, вишикувалися циклони з різними ніжними жіночими іменами. Наш, який зумовлює сьогодні й завтра нестійку погоду в Україні, без імені, бо — малюк балтійської Lolita.
Проте прудкості в ньому достатньо. Сьогодні його атмосферні фронти пройдуть Україною, організовуючи дощі та мокрий сніг, а також посилення вітру.
Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомила головний синоптик Opogode Наталка Діденко.
Завтра, 30 січня, цей циклон поступово залишатиме нашу територію, підтягуватиметься до мами Lolita. А потім піде вже у самостійне плавання, але нас це вже не цікавитиме.

А поки що завтра опади ще пройдуть на Сході України (переважно вночі), у західних та північних областях — дощ та мокрий сніг, подекуди налипання мокрого снігу плюс сильний вітер.
Центр, Південь, а в денні години й східна частина України 30-го січня вже побудуть без опадів та з помірним південно-західним вітром.

Температура повітря становитиме протягом дня -1+4 градуси, на Півдні +4+7 градусів.

У Києві сьогодні дощ та мокрий сніг, поривчастий некомфортний вітер. Завтра, у четвер, — місцями мокрий сніг, рвучкий вітер втримається. На дорогах можлива складна ситуація, обережно! Температура повітря в Києві 30-го січня близько нуля.

Вечірні Вісті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Житель Кривого Рогу повернув 10 тисяч доларів, які знайшов у магазині
Next post Україна наближається до піку захворюваності на грип та ГРВІ – МОЗ