В Україні зросли штрафи за порушення пожежної безпеки

Також значно зріс штраф за завідомо неправдивий виклик поліції, «швидкої» або аварійних служб. Тепер він складе від 3400 до 10 200 гривень.

Уряд збільшив штрафи за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну в середу, 29 січня, повідомляє прем’єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі.

Він зазначив, що тепер мінімальний штраф за адміністративні правопорушення становитиме 510 грн, а максимальний — 8500 грн. 

Крім того, значно зріс штраф за завідомо неправдивий виклик поліції, «швидкої» або аварійних служб — він складе від 3400 до 10 200 гривень. 

«Більш того, вводиться кримінальна відповідальність за порушення вимог техногенної безпеки, що призвело до аварії або іншої небезпечної події з тяжкими наслідками», — написав Гончарук. 

Раніше штраф за порушення вимог пожежної безпеки становив для громадян від 8,5 до 119 гривень, а для посадових осіб — від 34 до 170 гривень. 

«Такого «покарання» недостатньо для того, щоб мотивувати до виконання безпеки правил», — констатував Гончарук. 

Він також зазначив, що уряд поки опрацьовує питання про законодавче врегулювання обов’язковості виділення коштів у державному і місцевих бюджетах на протипожежну безпеку.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Приянка Чопра сыграет в четвертой «Матрице»
Next post Мишель Обама может стать претендентом на пост вице-президента США?