В Мінсоці передумали змінювати механізм надання допомоги при народженні дітей

У ЗМІ розійшлася новина про те, що влада може скасувати виплати при народженні дитини для сотень тисяч сімей. Відповідне припущення ґрунтується на одному з пунктів законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким Міністерство соціальної політики відв’язує понад 150 виплат від прожиткового мінімуму — щоб допомогти тим, хто цього справді потребує: малозабезпеченим сім’ям та пенсіонерам.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» написала міністр соціальної політики Оксана Соколовська. 

Крім того, однією з пропозицій було запровадження адресної програми при народженні, яка виплачується лише тим родинам, чий середньомісячний дохід на особу не перевищує 15 % від розміру виплат (фактично це близько 6 тис. грн — оскільки допомога при народженні дитини складає близько 41 тис. грн).

Відповідна пропозиція була внесена у зв’язку з тим, що зараз допомога при народженні дитини видається всім — незалежно від розміру доходів родини. Ідея була в тому, щоб трішки змінити підхід і допомагати лише тим, хто цього реально потребує.

Втім, після консультацій з органами влади та обговорення з громадськістю, прийнято рішення про збереження нинішнього механізму надання допомоги при народженні дітей.

 

Вечірні Вісті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Екс-посадовець заводу «Маяк» намагався заробити 2,5 мільйона доларів на продажі майна держконцерну «Укроборонпром»
Next post Андрій Пузійчук: Влада повинна захистити ошуканих вкладників у житлову нерухомість