Site icon Вечерние Вести

Сьогодні молодь не має перспектив для життя та роботи в Україні. Якщо ситуацію не змінити – в країни не лишиться працюючих людей, – Вадим Івченко

Командою «Батьківщини» напрацьовано чимало законопроектів, щодо молодіжної політики. І всі ці закони, маю надію, швидко будуть прийняті новим скликанням Парламенту.

12 липня в Кам’янському зустрівся з мешканцями міста. Обговорювали стан справ в економіці та соціальній сфері. Говорили про те, що люди виїжджають з країни, і, вважаю, що в цьому винна політика, яку проводив попередній уряд разом з президентом Порошенком. Сьогодні молодь не має перспектив для життя та роботи в Україні. Вже сьогодні 17% випускників ВУЗів мають документи на роботу в Чехії та Польщі. Якщо ситуацію не змінити – в країни не лишиться працюючих людей! 

Командою «Батьківщини» напрацьовано чимало законопроектів, щодо молодіжної політики, медичної реформи, податку на реалізацію продукції, стимулювання підприємницької діяльності, кредитів без першого внеску, соціальної допомоги при народженні дітей. Фактично – це те що цілком вірогідно зупинить масову міграцію молоді. І всі ці закони, маю надію, швидко будуть прийняті новим скликанням Парламенту.

На завершення зустрічі закликав мешканців Кам янського прийти на виборчі дільниці та здійснити свій громадський обов’язок, голосувати не за красиві бігборди, а за реальних кандидатів, які працюють задля людей.

Вадим Івченко

Exit mobile version