П’ятниця , 12 Липень 2024
Общество

Юлія Тимошенко: У новому бюджеті мають бути передбачені пенсії не нижче 3094 грн

«Батьківщина» наполягає на тому, щоб мінімальна пенсія була не нижче за прожитковий мінімум, тобто не нижче 3094 грн, та пропонує це врахувати в бюджеті на наступний рік.

Про це заявила Юлія Тимошенко під час спілкування з мешканцями с. Плиски, перебуваючи з робочим візитом на Чернігівщині.

Лідер «Батьківщини» зауважила: законом передбачено мінімальний прожитковий мінімум, нижче якого не можна платити людям пенсії. Але попередня влада пішла проти закону та прав людини, адже в нас 71% пенсіонерів отримують менше 3094 грн, додала вона.

Це протизаконно, адже сама держава визначила, якщо платити менше, людина просто не виживе, а нашим пенсіонерам платять – і по 1300, і по 1400, і по 1600 грн, наголосила політик.

«Якщо новий президент стоятиме на позиціях захисту людей, то він мусить притягнути їх за те, що вони 5 років людям платили менше, до кримінальної відповідальності. Вони просто винищували людей», – переконана Юлія Тимошенко.

Голова партії нагадала, що якраз зараз відбувається процес формування бюджету на наступний рік: «Ми запропонували зробити так, щоб бюджет передбачив той мінімальний рівень, закладений законом, і нижче якого не можна платити (якщо людина має невеликий стаж роботи)».

ba.org.ua

 

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Сколько украинцев обновили данные в ТЦК?

Свои данные военнообязанных, призывников и резервистов обновили 2 млн 430 тысяч жителей...

Vodafone изменил цены и функционал популярных тарифов

Vodafone повышает стоимость тарифов, а так же изменяет наполнение своих пакетов.

Минобороны объяснило обновления в правила ведения военного учёта

В Украине вступили в силу обновлённые правила ведения военного учёта.

Какой анализ может спасти жизнь любого?

Кардиолог Анна Солощенко рекомендует на регулярной основе делать липидограмму.