Середа , 14 Травень 2025
Світ

Важливі дипломатичні кроки: Блінкен вирушає до Індонезії для обговорення війни

Держсекретар НАТО вирушить до Індонезії для обговорення актуальних подій.

Державний секретар НАТО вирушить до Індонезії з метою обговорення актуальних подій. Блінкен збирається обговорити війну в Україні, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на заяву Ентоні Блінкена.

Ентоні Блінкен вирушить до Індонезії до Джакарти. Його мета – участь у щорічному з’їзді міністрів закордонних справ Сполучених Штатів Америки та АСЕАН.

Державний секретар Північноатлантичного альянсу обговорюватиме на з’їзді актуальну ситуацію на полі бою українських збройних сил та військових Російської Федерації.

Також він стосуватиметься тем економічної співпраці між Сполученими Штатами Америки та АСЕАН.

Перед поїздкою держсекретар супроводжуватиме чинного лідера Америки Джо Байдена, який їде до Великобританії.

Раніше Блінкен проводив переговори з китайським міністром на п’ять годин.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

В Орегоні знайшли одне з найбільших у світі родовищ літію: вартість — $1,5 трлн

У штаті Орегон на заході США геологи виявили масштабне родовище літію в...

Катар подарує США “літаючий палац” для Трампа: вартість — $400 мільйонів

Королівська родина Катару готується передати Сполученим Штатам наддорогий подарунок — модернізований Boeing...

Росія нахабно відреагувала на ультиматум щодо перемир’я на 30 днів

Росія відреагувала на дедлайн, встановлений “коаліцією рішучих” щодо припинення вогню, в характерній...

Індія та Пакистан домовились про мир: що стало причиною припинення вогню

Індія та Пакистан уклали угоду про повне та негайне припинення вогню після...