Вівторок , 16 Червень 2026
Світ

Проросійська опозиція Молдови створила антиєвропейський політичний блок

Опозиція молдавської держави, яка спрямована на проросійський сектор у неділю, приїжджала до Москви.

Опозиція молдавської держави, яка спрямована на проросійський сектор у неділю, приїжджала до Москви. Там вони створили новий антиєвропейський політичний блок, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Bloomberg.

Блок під назвою “Перемога”, який пов’язаний з олігархом у бігах Іланом Шором, прагне кинути виклик чинному президенту Молдови. Також виклик хочуть кинути всьому проєвропейському уряду. Це відбудеться на виборах 2025 року.

Головна мета цього політичного блоку – повністю зірвати запланований процес входу молдавської держави до складу Європейського Союзу. Сам олігарх засуджений до 15 років позбавлення волі в Молдові за організацію афери, внаслідок якої держава втратила 1 мільярд доларів.

Вже стало відомо, що Росія готує дестабілізацію в Молдові.

Свежие новости

Погода

Related Articles

У Путіна посилили заходи безпеки: чиновникам РФ заборонили навіть годинники

Російські чиновники, які зустрічаються з Володимиром Путіним, тепер мають здавати охороні навіть...

Lufthansa скасувала 20 000 рейсів: причина, що сталося, яка ситуація з авіапальним

Через стрибок цін на паливо Lufthansa змушена скасувати тисячі рейсів. Європа готується...

Петер Мадяр розповів, куди зник Сіярто після поразки Орбана: що відомо про знищення документів у МЗС Угорщини

Після виборів в Угорщині Мадяр звинуватив Сіярто у знищенні документів. Що відомо...

Новий ударний дрон Chorus: що відомо про розробку Франції, характеристики, дальність

Новий французький дрон Chorus має дальність 3000 км і орієнтується на український...