П’ятниця , 7 Лютий 2025
Ілюстративне фото
Світ

Польща розпочала будівництво лінії укріплень на кордоні з Росією

Польща почала зводити укріплення на кордоні з Росією у рамках проекту «Східний щит». Його завершення планується до 2028 року.

Польща почала зводити укріплення на кордоні з Росією у рамках проекту «Східний щит». Його завершення планується до 2028 року, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска у X.

За словами Туска, будівництво вже розпочалося біля кордону з Росією. Проект включає створення захисних споруд та огорож на протяжності 400 км вздовж кордону з Росією та Білоруссю.

Також планується викопати 800 км ровів, розмістити мінні поля, встановити протитанкові їжаки та інші оборонні елементи. На проект уряд Польщі виділив 10 млрд злотих, назвавши його важливою інвестицією у національну безпеку.

Конфлікт між Польщею та Білоруссю посилився останніми роками. Вона почалася з міграційної кризи, коли Білорусь направила нелегальних мігрантів до польського кордону, а потім загострилася на тлі війни в Україні. Раніше Польща та країни Балтії пропонували ЄС створити лінію оборони завдовжки 700 км на кордоні з Росією та Білоруссю. Польща призначила нового посла в Україні.

РФ хоче втрутитися у вибори в Європарламент, Польща та Латвія під загрозою.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Секрети комфортних подорожей поїздами Італії

Італія — одна з найзручніших країн для подорожей залізницею. Швидкі, комфортні та...

У США планують заборонити DeepSeek на урядових пристроях

Конгресмени США готуються представити законопроєкт, який передбачає заборону використання технології DeepSeek на...

Іфран – найхолодніше місто Африки, де температура опускається до -24°C

Розташований у Середньому Атласі на півночі Марокко, Іфран вважається найхолоднішим містом Африки....

Зеленський запровадив санкції проти капітанів російського “тіньового флоту”

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, що вводить нові антиросійські санкції, спрямовані...