Четвер , 24 Квітень 2025
Світ

Підозріла мовчазність: спецслужби РФ приховували бунт засновника ‘Вагнера’

Спецслужби РФ на думку CNN могли знати про бунт, що насувається.

Служби спеціального призначення Російської Федерації на думку CNN могли знати про бунт, що насувається. І хотіли успіху засновника приватної військової компанії “Вагнер”, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на CNN.

“Вони цілком могли бути поінформовані про плани Пригожина щодо бунту. І при цьому вони могли не говорити про це, тим самим допомагаючи Пригожину досягти успіху в його спробі бунту», – заявив співробітник розвідки Європейського Союзу.

Також європейські розвідники впевнені, що ця подія в Російській Федерації підірвала імідж глави держави, що дуже сильно позначиться на політичному стані країни в майбутньому.

“Я б не говорив нічого про можливі зачистки, проте заворушення будуть безумовно. Це підлило олію у вогонь у Російській Федерації.”, – завершив представник європейських розвідувальних сил.

На поверхню спливли питання про роль глави “Вагнера” у конфлікті.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Швеція послаблює обмеження на продаж алкоголю: пиво після лекції

У Швеції зняли майже 70-річні обмеження щодо продажу алкоголю. Тепер мікропивоварні, виноградники...

У Молдові мер побив інспектора за спалювання шин на Великдень

У Молдові стався скандальний інцидент: мер села підпалив автомобільні шини в ніч...

Китай висунув умови для переговорів із Трампом: що Пекін вимагає для початку діалогу

Китай висуває низку вимог до адміністрації президента Дональда Трампа перед тим, як...

ХАМАС відхилив останню пропозицію Ізраїлю щодо припинення вогню в Газі

Мир в Газі знову під загрозою, оскільки ХАМАС відмовився від останньої ізраїльської...