Середа , 6 Серпень 2025
Світ

Китай пригрозив силою “розгромити” незалежність Тайваню

Китайська Народна Республіка знову вдалася до залякувань щодо Тайваню.

Китайська Народна Республіка знову вдалася до залякувань щодо Тайваню. Вона пообіцяла силою “розгромити” незалежність острова, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на DW.

Китайський міністр оборони на конференції з безпеки заявив, що китайська столиця налаштована на “мирне возз’єднання”, але “сили незалежності” Тайваню перешкоджають цьому процесу.

Також він підкреслив, що армія Китайської Народної Республіки діятиме рішуче, щоб запобігти незалежності Тайваню. Він звинувачує чинну владу острова у руйнуванні єдності Китаю. Він назвав сепаратистів представниками китайської нації, а також пообіцяв, що їх буде засуджено історією.

Рада Тайваню в свою чергу засудила провокаційні та ірраціональні коментарі з боку китайського міністра. Він підкреслив, що Тайвань та Китай не підкоряються один одному, що є статус-кво у протоці.

Нагадаємо, раніше Китай відмовився ризикувати заради Росії.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

Італія викликала посла РФ через список “русофобії”

Італія викликала російського посла після того, як політики цієї країни потрапили до...

ЄС запроваджує нову систему для мандрівників: що зміниться з 12 жовтня

Нова система в'їзду-виїзду в ЄС запрацює 12 жовтня 2023 року, вводячи біометричну...

Німеччина не планує визнати Палестинську державу: що стоїть за рішенням

Німеччина не визнає Палестину найближчим часом, зосереджуючи увагу на досягненні дводержавного рішення...

Греція вилучила у Плахотнюка 11 фальшивих паспортів

У Греції вилучено у Плахотнюка 21 підроблений документ, серед яких 11 фальшивих...