Вівторок , 16 Червень 2026
Світ

Ізраїль готовий воювати без підтримки США

Ізраїльська держава готова самостійно воювати на території Сектору Газа.

Ізраїльська держава готова самостійно воювати на території Сектору Газа. Воно готове це робити, навіть якщо військова допомога з боку Сполучених Штатів Америки буде припинена. Тим не менш, є ймовірність того, що вдасться досягти дипломатичного вирішення ситуації, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Bloomberg.

Глав ізраїльського уряду зазначив, що проблеми з постачанням озброєння від партнерів із заходу змушують ізраїльські збройні сили діяти самостійно. Він запевнив, що ізраїльські збройні сили готові до того, щоб боротися поодинці.

Після цього Нетаньяху перейшов до спокійнішого тону розмови. Він зазначив, що затримка озброєння є помилкою, але висловив сподівання, що вдасться домогтися мирного рішення між двома лідерами, що публічно ворогують.

Раніше Ізраїль атакував Іран трьома ракетами.

Свежие новости

Погода

Related Articles

У Путіна посилили заходи безпеки: чиновникам РФ заборонили навіть годинники

Російські чиновники, які зустрічаються з Володимиром Путіним, тепер мають здавати охороні навіть...

Lufthansa скасувала 20 000 рейсів: причина, що сталося, яка ситуація з авіапальним

Через стрибок цін на паливо Lufthansa змушена скасувати тисячі рейсів. Європа готується...

Петер Мадяр розповів, куди зник Сіярто після поразки Орбана: що відомо про знищення документів у МЗС Угорщини

Після виборів в Угорщині Мадяр звинуватив Сіярто у знищенні документів. Що відомо...

Новий ударний дрон Chorus: що відомо про розробку Франції, характеристики, дальність

Новий французький дрон Chorus має дальність 3000 км і орієнтується на український...