Вівторок , 26 Серпень 2025
Світ

Ілон Маск робить нову перемогу: SpaceX повертається з успішним запуском 56 супутників Starlink

Космічна компанія SpaceX зробила висновок на орбіту нової партії Starlink.

Космічна компанія Ілона Маска SpaceX зробила висновок на земну орбіту нової партії супутників технології Starlink. Супутників у партії нараховується 56 одиниць, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на твіттер SpaceX.

Ракета з технологіями космічного інтернету стартувала з 40-го стартового комплексу, розміщеного на американській космічній станції у Флориді. Час запуску супутників на орбіту планети становить 08:03 за київським часом.

Протягом однієї години з початку виконання завдання SaceX повідомила, що супутники, випущені в космос, успішно розгорнулися.

Перший щабель здійснив успішну посадку о 08:12. Вона приземлилася на платформу Just Read the Introduction.

Ракета класу Falcon-9 продовжує повертатися Землю після виконання поставленої компанією завдання.

Раніше на Falcon-9 до космосу вирушили секретні військові супутники.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Росія мілітаризує освіту: діти проходять навчання з управління дронами

Росія впроваджує навчання дітей управлінню дронами, створює війська БПЛА та мілітаризує освіту,...

Британія готова відправити війська в Україну заради припинення вогню

Джон Гілі заявив, що Велика Британія готова відправити війська в Україну для...

Поліція Лондона затримала сотні людей на пропалестинському мітингу підтримки Палестини

У Лондоні поліція затримала сотні учасників пропалестинського мітингу після заборони Palestine Action.

Чотири затишні каталонські містечка, де можна уникнути натовпів туристів

Огляд чотирьох старовинних містечок Каталонії, де можна уникнути натовпів туристів і насолодитися...