Субота , 19 Квітень 2025
Ілюстративне зображення
Суспільство

Де отримати безкоштовну реабілітацію амбулаторно: НСЗУ надала роз’яснення

Кожен українець має можливість отримати безкоштовні реабілітаційні послуги у лікарнях без потреби госпіталізації, незалежно від місця проживання та реєстрації.

Кожен українець має можливість отримати безкоштовні реабілітаційні послуги у лікарнях без потреби госпіталізації, незалежно від місця проживання та реєстрації, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Telegram-канал Запорізької обласної військової адміністрації.

Для цього достатньо вибрати будь-яку із 470 медичних установ по всій країні, які уклали договір із Національною службою здоров’я України (НСЗУ) на надання амбулаторної реабілітаційної допомоги для дорослих та дітей.

Щоб скористатися цією послугою, необхідно:

1. Отримати електронний напрямок на реабілітацію від сімейного лікаря чи лікаря, який займається реабілітаційною медициною.

2. Звернутися з електронним напрямком до обраної медустанови.

Уточнити адреси медичних установ, які надають такі послуги, можна зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77 або скориставшись електронною карткою за посиланням. У разі, якщо за послуги попросять сплату чи благодійний внесок, необхідно повідомити про порушення в контакт-центр НСЗУ за номером 16-77 або подати скаргу на сайті НСЗУ.

Також відомо які безкоштовні ліки можуть отримати українці та де їх взяти.

2 500 поранених військових отримають лікування та реабілітацію.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Великдень 2025 у Польщі: як святкують та привітання польською мовою

Великдень (Święta Wielkanocne) є одним з найважливіших релігійних свят у Польщі, з...

Великдень у Німеччині 2025: душевні привітання на німецькій мові

Великдень — одне з найбільших християнських свят, яке відзначають у багатьох країнах...

Зменшення кількості працівників та зростання заробітних плат: що відбувається на ринку праці в Україні

За останні три роки чисельність офіційно працюючих українців знизилася майже на 1...

Чернігівці висадили квіти у 120 дворах на знак протесту проти образливих слів Дмитра Брижинського

В Чернігові нещодавно відбулася триденна загальноміська толока, під час якої мешканці міста...