Неділя , 23 Лютий 2025
Ілюстративне зображення
Різне

Син військовослужбовиці повернувся в Україну після трьох років в окупації

Україні вдалося успішно повернути сина української військовослужбовиці, який три роки перебував в окупації на Луганщині.

Україні вдалося успішно повернути сина української військовослужбовиці, який три роки перебував в окупації на Луганщині, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака.

До війни хлопчик жив із матір’ю та бабусею в Луганській області. Коли його мати вступила до ЗСУ, місто потрапило під обстріли, а згодом опинилося в окупації. Після смерті бабусі два тижні тому дитина залишилася сама й опинилася під загрозою депортації до Росії або потрапляння в інтернат. Завдяки зусиллям українських правозахисників хлопчика вдалося повернути до матері.

Україна продовжує боротьбу за повернення дітей з окупованих територій та незаконно депортованих до Росії. Триває фіксація фактів вивезення дітей, створення баз даних та координація із сім’ями. Також ініційовані міжнародні судові процеси через Міжнародний кримінальний суд, де депортація дітей кваліфікується як воєнний злочин. Люди в окупації не зможуть отримати допомогу після вакцинації без паспорту РФ.

РФ змушена збільшити витрати на окупацію України.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Цавтат – ідеальний вибір для відпустки: місце з італійським шармом та без натовпів

Якщо ви мрієте про літній відпочинок у Європі, але не хочете натовпів...

6 продуктів, які допомагають серцю, хоча їх вважають шкідливими

Деякі продукти протягом багатьох років мали погану репутацію, оскільки їх пов’язували з...

Як змусити спатифілум цвісти: простий метод, який працює

Спатифілум, відомий також як лілія миру, є однією з найпопулярніших кімнатних рослин....

Сніданок із трьох інгредієнтів, який покращить пам’ять і концентрацію

Дослідники з Університету Редінга провели експеримент, який підтвердив, що вживання волоських горіхів...