Середа , 2 Квітень 2025
Будівельники
Різне

РФ продає всі державні шахти в окупованій Луганській області

На тимчасово окупованій території Луганської області Російська Федерація розпочала процес розпродажу всіх державних шахт.

На тимчасово окупованій території Луганської області Російська Федерація розпочала процес розпродажу всіх державних шахт. Росія продає шахти так званим “інвесторам”, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на сайт Центру національного спротиву.

ЦНС зазначає, що влада Російської Федерації фактично зруйнувала вугледобувну галузь на окупованих територіях української держави. В результаті більшість шахт закриті і розграбовані, працівники, що залишилися, місяцями не отримують заробітну плату, а також спостерігається гострий дефіцит шахтарів.

Також ЦНС закликав громадян повідомляти про колаборантів, щоб притягнути їх до відповідальності, гарантуючи при цьому анонімність звернень. Раніше повідомлялося, що росіяни систематично затримують зарплати бюджетникам у Луганську, включаючи співробітників транспортних підприємств. ДБР відкрила справу про службову недбалість обласного керівництва ДСНС.

ЗС РФ вимагають від бізнесу поставити працівників на облік у військкомати.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Яєчня, яка ніколи не набридне: чим доповнити для нового смаку

Зміна смаку звичайної яєчні може бути простою, якщо додати правильний інгредієнт, який...

Будинки за 1 євро в Італії: вигода, умови та реальні витрати

Останніми роками в інтернеті активно обговорюється програма, згідно з якою в Італії...

Прогноз магнітних бурь на 28 березня

Магнітні бурі — це геофізичні явища, які можуть значно вплинути на стан...

Муркотіння котів: чи завжди це знак щастя та спокою?

Коти відомі своєю здатністю муркотіти, але що стоїть за цим звуком і...