Понеділок , 11 Грудень 2023
Політика

Тищенко переключився з парламентських обов’язків на бізнес з колл-центрами – ЗМІ

“Константа” до кінця каденції. Нардеп Тищенко замість працювати в Раді націлився на кришування колл-центрів

За гроші від кришування колл-центрів Микола Тищенко-Оболонський обіцяє спорядити батальйон ЗСУ та побудувати патріотичний табір для дітей, пише сайт “Дело“.

В розмовах із своїми “партнерами” нардеп хизується тим, що “очищає державу від зрадників” і обіцяє побудувати в Україні табори, де нібито вчитимуть дітей та молодь патріотизму

В липні 2023 року в ЗМІ зʼявилася низка публікацій, в яких повідомлялося, що народний депутат Микола Тищенко заявив, що у Києві виявили кол-центр, який працював на Росію та збирав інформацію про військових та ППО. 

При цьому нардеп Тищенко (виключений зі “Слуги народу”) фактично звинуватив свого колегу Олега Семінського у відстоюванні інтересів ботоферми, ймовірно повʼязаної з роботою на Росію. Сам Семінський назвав опубліковану інформацію вкидом. 

Однак днями в мережі зʼявилися аудіозаписи розмов, які доводять, що головна мета Тищенка – це кришування колл-центрів. При цьому нардеп готовий до партнерства з будь-ким, а прикривати свою діяльність збирається допомогою ЗСУ та нібито розбудовою дитячих таборів, в яких будуть займатися патріотичним вихованням дітей.

При цьому, як свідчать аудіозаписи розмов, апетити в Тищенка чималі. На записі людина, чий голос схожий на Миколу Тищенка, переконує співрозмовника – “І потрібні саме великі (колл-центри), щоб воно резонансно заходило”. 

Себе ж нардеп бачить в цих оборудках виключно як партнера і постійно нагадує співрозмовникам про те, що йому потрібні “константи” та “рублі” (маються на увазі хабарі) щоб він міг налагодити роботу. 

При цьому Тищенко ображається, що йому пропонують низький відсоток за послуги – обіцяє бути надійним партнером до кінця своєї каденції депутатом і за необхідності “не помічати” певні колл-центри.

“Мені потрібна велика партнерська константа” (хабар) за партнерство і потім за кожний захід (візит в колл-центри) – 50 “мінут” (тисяч)”, – говорить на записі людина, чий голос схожий на депутата Тищенка. 

Коли співпрозмовник щось заперечує, Тищенко його запевняє, що це нормальні суми, позаяк він теж займається благим ділом, хоче “побудувати” батальон та влаштовувати благодійні вечері в Нью-Йорку, а також побудувати табори в яких молодь будуть виховувати патріотами.

Такі послуги він готовий надавати за щомісячні виплати у розмірі кількох мільйонів доларів. .Також людина, голос якої схожий на Миколу Тищенка, не приховує, що їй байдуже з ким працювати, головне, щоб їй платили та не підставили, а він свою частину угоди виконає.

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Поліція спростувала: Заява про побиття Дубинського виявилася хибною

Національна поліція перевірила заяву про помилкове побиття народного депутата Олександра Дубинського.

Політичні переговори: Єрмак зустрівся з Джейком Салліваном

Глава Офісу Президента України провів нові переговори.

Михайло Подоляк: новий етап військового спротиву російській агресії

Для України, а також країн-партнерів розпочався новий етап війни.

Звільнення від санкцій: Син олігарха РФ виграє у суді ЄС

Суд Євросоюзу вирішив, що необхідно виключити зі списку санкцій сина російського олігарха.