Неділя , 16 Серпень 2026
Ллойд Остін та Рустем Умеров
Політика

Стало відомо, коли відбудеться наступне засідання “Рамштайну”

Наступне, 24-те засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" відбудеться 6 вересня.

Наступне, 24-те засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбудеться 6 вересня, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Радіо Свобода.

“6 вересня 2024 року міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін проведе зустріч Контактної групи з оборони України на авіабазі “Рамштайн” у Німеччині”, – йдеться у заяві.

Попередня зустріч формату “Рамштайн” відбулася 13 червня на території Брюсселі. На цьому засіданні основне питання полягало у посиленні протиповітряної оборони української держави. Нещодавно, крім цього, стало відомо, що до Контактної групи приєдналася Аргентина. До цього формату входять близько 50 країн, об’єднаних метою підтримки України. У Міноборони назвали основні пріоритети “Рамштайн-21”.

Підтримка України з боку ‘Рамштайну’ продовжуватиметься.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Коли закінчиться війна в Україні, чи буде мобілізація в Росії і що планує Путін: прогноз ЦПД

Керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко заявив, що Кремль розраховує продовжувати війну...

Чи буде мобілізація в Росії: що сказали Зеленський і депутати Держдуми

Російська влада вдруге за тиждень заперечує підготовку нової мобілізації, але Україна вказує...

Stone Cloak для України: що відомо про британську систему РЕБ, характеристики і принцип роботи

Велика Британія передає Україні права на Stone Cloak — компактну систему радіоелектронної...

Драпатий став головкомом ЗСУ: вік, біографія і шлях генерала

Генерал-майор Михайло Драпатий, відомий за боями 2014 року, обороною півдня, Харківщини та...