Субота , 8 Листопад 2025
Політика

Блінкен: США не хочуть розширення конфлікту між Ізраїлем та Ліваном

США виявляють активність у роботі над уникненням розширення меж конфлікту між Ізраїлем та Ліваном.

Сполучені Штати Америки виявляють активність у роботі над уникненням розширення меж конфлікту між Ізраїлем та Ліваном. Америка не хоче, щоб протистояння між цими державами накрило великі території, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на прес-службу Держдепартаменту.

Державний департамент Сполучених Штатів Америки повідомив про те, що США не хочуть, щоб Ізраїль та Ліван розширили зону свого конфлікту.

“Що стосується конфлікту між Ізраїлем та Ліваном, розширення зони конфлікту не входить до сфери інтересів ані Лівану, ані Ізраїлю. Так само це не на користь “Хізболли”. Тому ескалації конфлікту не має статися найближчим часом”, – заявив Блінкен.

Також політик заявив, що Ізраїль дав знак того, що шукає дипломатичний спосіб вирішення конфлікту, що може сприятливо позначитися на майбутніх перспективах.

Нагадаємо, що ізраїльські військові знищують ключові цілі ХАМАСу.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Ракета 9М729: що про неї відомо, характеристики, дальність і чому через неї США вийшли з ядерної угоди

Ракета 9М729 — заборонена зброя, яку Росія використала проти України. Саме через...

“Путін має закінчити війну, а не випробовувати ракети”: Трамп відреагував на випробування “Буревісника”

Президент США Дональд Трамп різко висловився щодо заяв Путіна про випробування ракети...

“Дуже складні”: Трамп зробив нову заяву щодо передачі Україні ракет Tomahawk

Дональд Трамп заявив, що українським військовим потрібно від шести місяців до року,...

JAS 39 Gripen чи F-16 Fighting Falcon: характеристики, ціни, який винищувач кращий в умовах війни в Україні

У статті розглянуто два сучасні багатоцільові винищувачі — шведський Gripen і американський...