Путін відповів на пропозицію Зеленського про зустріч: «Ми приймемо президента України в Москві в будь-який зручний для нього час»

Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий прийняти Президента України Володимира Зеленського в Москві. Так він відповів на пропозицію провести зустріч на Донбасі, пише Корреспондент, інформує UAINFO.org

«Що стосується пропозиції українського керівництва і Президента Зеленського — хотів би сказати таке. Останнім часом чинне керівництво України зробило дуже багато кроків, які руйнують російсько-українську дотичність. Це стосується низки проблем у двосторонніх відносинах, це стосується ставлення до РПЦ і її руйнування, спроби руйнування, це має стосунок до російської мови і до російськомовних громадян України, і до російських громадян, які проживають в Україні… Дуже багато кроків, про що ми тільки шкодуємо», — сказав Путін під час зустрічі з Олександром Лукашенком у четвер, 22 квітня.

«Якщо Президент Зеленський хоче вдатися до відновлення цих відносин, ми це тільки вітатимемо. Залишається питання: що хочемо обговорювати на цій зустрічі? Якщо йдеться про обговорення проблем Донбасу, то передовсім керівництву України треба зустрічатися з керівниками «республік» — «ЛНР» і «ДНР», а потім вирішувати проблеми з представниками третіх країн, якою є Росія. А якщо мова про розвиток двосторонніх відносин, то ми приймемо Президента України в Москві в будь-який зручний для нього час», — додав він.

Корреспондент

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Степова: «Крысы» бегут с корабля. Они, как никто другой, знают правду об ОРДЛО и РФ
Next post Росія оголосила про початок відведення військ від українських кордонів. Це безумовно гарна новина. Але є «три але» – політолог