Юлія Тимошенко: Варто консолідувати професіоналів заради розв’язання головних проблем країни

Допомогти країні вийти зі скрутного становища, в яке вона потрапила через непрофесійність владної команди, можуть тільки найсильніші професіонали, які реально знають, як навести лад в усіх сферах життя країни.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Наша команда хотіла б, щоб президент звернувся до всього парламенту, до всієї країни і чесно визнав, що ситуація надзвичайно критична. Нам усім, разом об’єднавшись, треба створити найсильніший уряд, розробити найефективнішу стратегічну програму і негайно діяти в інтересах країни», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона наголосила на тому, що команда «Батьківщини» готова фахово допомагати президентській команді, однак має певні умови: змінити курс управління державою, поставити всі ресурси країни на службу людям, згорнути неефективні реформи та сформувати новий Уряд на основі професійності, а не дружніх зв’язків.

«Ми готові допомогти і зробити все, що треба, для того, аби країна стала «на ноги» і повернула свою велич. Це наша мета. Але є три умови – президент докорінно змінює курс управління країною з новітньої колонізації на реальне підняття України як національної незалежної держави. Всі ресурси України ставить на службу українському народові. І третє – він збирає професійний уряд і дає можливість тим, хто знає, як рятувати сьогодні країну, реально зробити цю справу», – повідомила лідер «Батьківщини».

Якщо ж президент продовжить продавати землю й стратегічну власність, стоятиме на захисті інтересів великих фінансових груп, а не власного народу, то, за словами Юлії Тимошенко, її команда ніколи, за жодних обставин не стане спільником у таких справах і боротиметься за те, щоб «ця влада якнайшвидше пішла».

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Арум назвал возможного соперника для Смита
Next post У Путина исключили возможность войны с Украиной: Никто не двигается к этому