КВУ: 7 народних депутатів пропустили всі голосування Ради у березні

Комітет виборців України проаналізував показники участі народних депутатів у голосуваннях Верховної Ради в березні 2021 р. 

За даними КВУ 7 народних депутатів не проголосували жодного разу за місяць (не натискали за, проти, утримався). Серед них Тарас Козак, Вадим Рабінович, Сергій Ларін, Володимир Кальцев, Степан Івахів, Юрій Солод, Олесь Довгий.

Також майже не голосували Антон Яценко і Вадим Столар, які натиснули кнопку для голосування лише 1 раз за місяць. Ігор Абрамович і Сергій Льовочкін взяли участь в 0,84% голосуваннях, Ренат Кузьмін – в 1,01%, Олександр Пузанов – 1,52%, Юрій Бойко – 1,86%, Олександр Дубінський – 2,36%.

Мова йде як про депутатів, які загалом були відсутні на засіданнях Ради, так і про тих депутатів, які були присутні в Раді, однак участі в голосуваннях не брали.

Лише один народний депутат України взяв участь в усіх голосуваннях Ради в березні – Максим Павлюк.

Загалом впродовж місяця найактивніше голосували депутати «Слуги Народу» та «Європейської солідарності». В середньому один депутат СН взяв участь у 81% голосувань Ради, ЄС – у 80% голосувань. Нижчий результат в депутатів «Голосу» – 76% та ВО «Батьківщина» – 74%. Натомість, майже не голосували в Раді депутати «Опозиційної платформи За життя», які натискали кнопку лише в 34% голосувань.

Всього за місяць відбулося 13 пленарних засідань ВР, на яких було проведено 592 голосування.

“Вечірні Вісті”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Небоженко: На Ивано-Франковщине “хозяева” ведут бои за место под солнцем через своих ординарцев. Поэтому выборы там превратились в ожесточенную борьбу
Next post На Філіппінах сталися 212 землетрусів за добу: на островах прокидається вулкан