Тимошенко тиснутиме на уряд для зниження цін на газ, а люди її підтримають, — експерт

Тарифна криза, проти якої одномоментно виступили українці з усіх куточків країни, вже сильно вдарила по рейтингах «слуг народу» і головного «слуги». Люди не повірили обіцянкам уряду про зниження тарифів на 30%, тим паче виявилося, що насправді чиновники залишили все, як було. Тож акції протесту не припиняються — українці чекають дійсно справедливих тарифів.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці пише політичний експерт Тарас Загородній, інформує UAINFO.org.

За його словами, забезпечити реальне й відчутне зниження цін на комірне може лише реалізація системного підходу, на кшталт пропонованого Юлією Тимошенко.

«Батьківщина» запропонувала альтернативу, яка дозволить реально знизити тарифи в кілька разів. Йдеться про забезпечення споживачів газом із підземних сховищ за ціною літньої закупки, а також направлення на побутові потреби людей газу українського видобутку, що дозволить зменшити тарифи втричі. До цього плану доєднаються і місцеві депутати партії. А у підтримці народу можна не сумніватися», — переконаний Загородній.

Він також зауважив, що команда «Батьківщини» послідовно добивається ліквідації «Нафтогазу» як непотрібного корупційного посередника, який не дозволяє забезпечити чесну ціну на енергоносії.

«Ми ж знаємо, що ці «рвачі» продають українцям український газ за європейськими цінами та багато інших їхніх схем обкрадання людей. Тож команда Тимошенко вимагає від влади прибрати лобістів зовнішнього управління. Але чи готовий до цього Зеленський. Ну, якщо не буде готовий, то Тимошенко буде тиснути на нього через місцеві органи влади, адже «Батьківщина» стала кращою серед опозиційних сил на місцевих виборах і має фракції в радах по всій країні», — вважає експерт.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко запропонувала план розв’язання «тарифної» кризи. Він передбачає скерування на потреби населення газу із підземних сховищ за ціною закупки та газу власного видобуту. Це, за розрахунками «Батьківщини» дозволить знизити тарифи втричі.


 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post «Кокаиновые» бегемоты Пабло Эскобара угрожают экосистеме Колумбии
Next post Війна й епідемія триватимуть, криза посилюватиметься, можливий дефолт. Невтішний прогноз на рік бабака