Четверг , 8 Декабрь 2022
Политика

Україна, Польща і Литва активізують співпрацю у сфері безпеки, – РНБО

Україна, Польща та Литва активізують співпрацю у сфері безпеки в рамках “Люблінського трикутника”. Причиною цього є ситуація в Білорусі та можливе посилення впливу Росії в регіоні.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов під час зустрічі з послом Литви в Україні Вальдемарасом Сарапінасом, передає прес-служба відомства.

“Керівники безпекових відомств України, Литви та Польщі активізують співпрацю у форматі “Люблінського трикутника”. Така зустріч повинна бути організована найближчим часом”, – цитують слова Данілова в РНБО.

Він додав, що результати президентських виборів в Білорусі будуть впливати на безпеку в Європі, зокрема враховуючи російський фактор.

“Можливе посилення впливу РФ – виклик для України, Литви та Польщі. Наша співпраця є важливою для збереження миру та спокою в регіоні”, – сказав Данілов.

Литовський посол, серед іншого, запевнив, що Литва і надалі буде підтримувати Україну в її протистоянні з РФ, а також її європейські та євроатлантичні прагнення.

“Ми будемо з вами до вашої, а, значить, і нашої перемоги”, – сказав Сарапінас.

“Вечірні Вісті”

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме