Корупційні справи Розенблата та Юрченка ідентичні. Але в 2017 ГПУ домоглася зняття недоторканності, а зараз Венедіктова «не бачить підстав», — Луценко

Фото: пресслужба президента

Ексгенеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що справи про корупцію народних депутатів Розенблата в 2017 році і Юрченка у 2020 році ідентичні за складом злочину. Тільки тоді ВР дала згоду на притягнення Розенблата до кримінальної відповідальності, а зараз монобільшість покриває свого колегу.

Про це він написав у Facebook.

Луценко зазначив: «Ера Паніковського. Корупційні справи депутата Розенблата та Юрченка — по суті ідентичні.

І метод агентів НАБУ під прикриттям, і доказова база, і ганебна статечність розмов про хабарі членів правлячих фракцій — без змін.

Читайте також: Фурса: От Розенблата до Юрченко. Коррупция сейчас под большей защитой, чем она была до прихода Зеленского к власти?

Змінилася лише політична воля Генпрокурора. У 2017 я не тільки підписав підозру Розенблату, а й домігся з трибуни парламенту 296 голосів за притягнення його до відповідальності.

У 2020 Генпрокурор не бачить підстав для того, щоб відкрити шлях детективам НАБУ діяти проти нардепа так само, як проти його незахищеного статусом посередника.

Ну що ж, зате всі можуть президентськими обіцянками нещадно боротися з корупцією, брехнею про зняту депутатську недоторканність і наявністю юридичної освіти керівниці ОГПУ».

«Вечірні Вісті»

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Україні за добу 2 958 нових випадків COVID-19, померла рекордна кількість хворих – 76
Next post Йосіхіде Суга став новим прем’єром Японії