Bihus.info: у Пальчевського є фірма в Москві, його партнери — рейдери з ОРДЛО (відео)

Журналісти Bihus.info знайшли у кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського бізнес у Москві, зв’язки з рейдерами і бізнесом ОРДЛО, а також політтехнолога Вадима Столара у «штабі».

Про це йдеться в розслідуванні «Пальчевський PRO: російський бізнес, зв’язки з окупантами й команда привидів».

Головний бізнес-актив Пальчевського в Україні — медична клініка Eurolab. До 2010 року Пальчевський володів нею безпосередньо разом з бізнес-партнером з РФ Олексієм Кириловим. Зараз клініка формально переписана на британську фірму Eurolab Services LLP. Вона, своєю чергою, зазначають журналісти, належить глухому офшору з Карибських островів Amerton Group Limited.

«Ця Карибська офшорка, крім Пальчевського, обслуговує виключно російський бізнес і непростий. Наприклад, компанії Віталія Кочеткова. Це відомий виходець з криміналу, якого називають мало не господарем Уралу», — йдеться у розслідуванні.

Там же, в активах Amerton Group Limited, журналісти знайшли чинну компанію Пальчевського з офісом у Москві.

На одному з документів Amerton Group Limited автори розслідування виявили підпис, який, ймовірно, належить Андрію Наумову. Раніше він був юристом Eurolab, тепер очолює благодійний фонд Пальчевського.

Паралельно Наумов управляє двома компаніями. Їхні керівники — жителі Донецька Дмитро Мурахвер і Павло Малик.

За даними Bihus.info, обидва працюють на одіозного суддю Артура Ємельянова: «Ці три прізвища найчастіше згадуються в історіях рейдерських захоплень за підтримки судових рішень».

Мурахвер володіє кількома готелями в окупованому Криму і мережею продуктових супермаркетів на Донбасі, захоплених у період російської окупації.

«Довірена людина Пальчевського одночасно працює з Пальчевським і з групою одного з найвідоміших рейдерів в історії країни. Обслуговує в одному пакеті Пальчевського і російський бізнес», — йдеться у розслідуванні.

За інформацією Bihus.info, основний фінансовий донор кампанії Пальчевського — нардеп від ОПЗЖ, Київський наглядач Вадим Столар.

Виборчу кампанію замість Пальчевського веде близький до Столара політтехнолог Сергій Влащенко, син телеведучої з каналу Медведчука Наталії Влащенко, зазначають журналісти.

Сергій Влащенко чи не щодня приїжджає додому до Пальчевського, що на вулиці Шовковичній у Києві. Сам кандидат у мери межі квартири практично не покидає: зрідка виїжджає на телеефіри, у свою клініку або на фотосесії.

«2 тижні спостерігали, як Пальчевський веде свою передвиборчу кампанію. Ніяк. За межами телевізора немає ніякої активності. Здається, що Партія Пальчевського — це такий величезний рекламний міхур, тому що він постійно сидить вдома. Так, тут іноді бувають зустрічі, які й показують, хто цей міхур для вас надуває», — сказав ведучий проекту «Наші гроші» Денис Бігус.

При цьому виборча кампанія Пальчевського може виявитися найдорожчою за підсумками виборів.

За оцінкою аналітика руху «Чесно» Ігоря Фещенка, агітація вже обійшлася як мінімум у 10 млн грн. При цьому у його партії немає офісу, співробітників і грошей на рахунках. «Партії «Перемога Пальчевського» ще в травні не існувало. Її купили влітку під проект.

До відома, купити партію — це як купити звичайну ТОВку, але дорожче. Купили, перейменували й розвісили (на білбордах — ред.) перемагати», — йдеться в розслідуванні.

«УНІАН»

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Україні не спадає захворюваність на COVID-19: за добу майже 3 тисячі інфікованих
Next post Біля Водяного боєць ЗСУ підірвався на невідомому вибуховому пристрої