Визнаю, що помилився, і відкликаю свій голос: у соцмережах стартував флешмоб за відставку президента

Українці масово й публічно починають шкодувати, що обрали Володимира Зеленського

Автори флешмобу наголошують, що за рік свого президентства головний «слуга народу» не виконав жодної обіцянки: не забезпечив мир у країні, не поклав край епосі бідності, не поборов корупцію та олігархів, не повернув награбоване тощо.

Читайте також: Українська мрія про майбутнє обростає метастазами популізму й безвідповідальності, багато в чому через «Слугу народу» — Казарін

Українців закликають приєднуватися до віртуальної акції, аби з’ясувати, як багато людей, що віддали свої голоси за колишнього шоумена, в ньому розчарувалися. Як багато вже сьогодні готові визнати, що підтримка Зеленського була помилкою, яку потрібно виправляти якнайшвидше, не чекаючи чотири роки до наступних виборів.

Читайте також: Реальність війни, пандемії та економічного краху прийде до кожного, навіть до Зеленського — Портников

За добу до флешмобу долучилися тисячі користувачів. У коментарях люди визнають, що перемога Зеленського позбавила країну надії на розвиток в нормальне життя. Погоджуються, що найвищу державну посаду керівникові «95-го кварталу» забезпечила потужна медійна кампанія та образ Голобородька, із яким Зеленський немає нічого спільного. І попереджають, що найстрашніше — це необмежена влада в руках обмеженої людини.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Вночі підпалили будинок антикорупціонера Шабуніна. ФОТО
Next post В ТКГ договорились перестать стрелять на Донбассе с 27 июля