Луценко: Ви звернули увагу, що слідство у справі Антоненка, Дугар та Кузьменко докорінним чином поміняло своє звинувачення?

«А ви звернули увагу, що слідство у справі Антоненка, Дугар та Кузьменко докорінним чином поміняло своє звинувачення?

Раніше звучала якась відверта ахінея про «захопився ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи велич арійської раси», що Антоненко прагнув убивством Шеремета зробити свої погляди об’єктом уваги громадськості», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише народний депутат ВР восьмого скликання Ігор Луценко.

«А зараз звучить більш реалістично — якісь невстановлені особи, діючи з «ряду особистих мотивів, вирішили створити вкрай резонансну подію з метою подальшої провокації численних акцій протесту», для чого «втемну» залучили підозрюваних, не пояснивши мотивів та деталей того, що їх просять робити.

Я б переклав це з езопової мови слідчих на людську так: це була провокація, кого саме — ми вам не скажемо. Утім, хто до цього причетний, можна здогадатися легко.

Журналісти свого часу на відеозаписах виявили співробітника СБУ, котрий там, у тому злощасному кварталі, проводив оперативні заходи, за кимось слідкував.

Не секрет, що СБУ — це була і великою мірою залишається філією іноземних спецслужб. Тому якщо Антоненка і компанію використовували втемну, їх слід негайно звільнити і використати їх свідчення для пошуку винних серед тих, хто справді задумував цей огидний злочин», — завершує Луценко.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В МОЗ уточнили, какие услуги являются бесплатными для больных коронавирусом
Next post Amazon выпустит сериал по мотивам бестселлера «Девушка с татуировкой дракона»