Юлія Тимошенко: Обов’язкове медичне страхування – це порятунок для галузі та доступна допомога для людей

Обов’язкове медичне страхування громадян — це той шлях, який допоможе врятувати вітчизняну галузь охорони здоров’я, забезпечити людей якісною медичною допомогою, а лікарів — гідними заробітними платами.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

«Нам не потрібно «вигадувати український велосипед», а взяти за приклад понад 90% країн світу, у яких користуються обов’язковою медичною страховкою. Потрібно організувати систему охорони здоров’я так, щоб людина, яка, можливо, і не заглядає за лаштунки та може навіть не знати, що і на якій ланці відбувається, могла прийти та отримати повний спектр медичної допомоги безоплатно», — зазначила лідер партії.

Юлія Тимошенко нагадала, що «Батьківщина» вже зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт щодо обов’язкового медичного страхування.

«Законом передбачається, що частково страховку оплачуватиме роботодавець, частково — найманий працівник. Держава мусить оплатити невідкладну медичну допомогу, мусить оплатити страховки неповнолітнім дітям та непрацюючим людям, а також лікувати за державний кошт особливо важкі захворювання. У світі такі моделі будуються по-різному, але найголовніше — не повинно бути того, що зараз відбувається в Україні», — пояснила Голова «Батьківщини».

Юлія Тимошенко переконана, що починати запроваджувати таку систему потрібно негайно, адже люди потребують допомоги щодня.

«Зараз і міністр охорони здоров’я, і президент країни нарешті сказали, що треба зупинити чинну реформу, переосмислити та знайти той шлях, який для країни був би придатним. Хочу побажати і міністру, і президенту мужності, щоб у них вистачило сили й волі зупинити ліквідацію української системи охорони здоров’я та повернути всю систему до обов’язкового медичного страхування!» — наголосила Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Эксперт: Аргентина объявила девятый по счету дефолт. И пятый за последние 40 лет
Next post Головна лікарка Олександрівської лікарні про пожежу: «Це був умисний підпал»