Саакян: Ті хто підтримував Зе й ті хто його не сприймає однаково отримали дозу «любові/ненависті»

«В сухому залишку пресконференції: ті хто підтримував Зе й ті хто його не сприймає однаково отримали дозу «любові/ненависті» для підтвердження власної позиції. Конференція скоріше була емоційною, ніж інформативною й до цього доклалися всі. Але пропоную у цьому пості не йти у мейнстрімі, та без зайвих емоцій, спробувати виокремити те, що заслуговує уваги. Я почну і прошу в коментарях додавати ваші варіанти», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Олег Саакян.

— Війна мир. Зеленський сказав про вогонь у відповідь. Тема плану Б пролунала вчергове. Судячи з усього, провалу «перемовного» плану А, в команді Зе не відмітають. Останні ініціативи по мінську, ідея актуалізації Криму й створення додаткового майданчику, переведення в бойову готовність бойовиків та звинувачення від Пасечніка… Нас чекає загострення: як на воєнному, так і на дипломатичному фронті.

— Кадрова політика. «Немає кадрів», «люди від різних груп», «зверталися до представників». Очевидно, процес ручного керування та мікроменеджменту залишиться з нами, система вже не здатна працювати в автоматичному режимі. Зеленського не радує перспектива бути обкладеним чужими кадрами, а власних, кому міг би довіряти, не вистачає. У відповідях на ці плани він значно нервував.

(Наявність власної політичної команди на ключові позиції — це те, про що варто попіклуватися  будь-якому позасистемному політику, щоб претендувати на владу. Система недієздатна — кадри вирішують все, як ніколи).

— Про Київські кадри. Незаслужено непоміченою залишилась ідея з праймеріз (передвиборів — український аналог мені більше подобається). Це слушна ідея, яка додасть видовищності висуванню кандидатів від Слуг. Можливо це для того щоб взяти когось ззовні (наприклад підтримати Кличка 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Глузман: Широкая публика не знает, какое обширное минное поле оставила в министерстве Супрун
Next post Міносвіти назвало дати проведення ЗНО. Першим буде тестування з математики