Політолог про вибори мера Києва: Може виникнути цікава і парадоксальна інтрига

«В заявах Президента Зеленського на великій прес-конференції 20 травня пролунала одна цікава думка, на яку недостатньо звернули увагу. Зеленський підтвердив проведення праймеріз щодо визначення кандидатури від «Слуги народу» на посаду мера Києва», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Володимир Фесенко.

«Серед потенційних кандидатур, як зазначив Президент Зеленський «будуть кандидати і від «Слуги народу», … «ті, хто є депутатами, і будуть незалежні люди, які готові боротися на відкритому праймеріз на нашому засіданні фракції, партії «Слуга народу». За словами керівника держави праймеріз будуть у фракції «Слуга народу». Але є інформація, що розглядаються й інші сценарії, зокрема і соціологічний аналіз певного списку кандидатур, зокрема і позапартійних (як відзначив Зеленський). І ось тут може виникнути цікава і парадоксальна інтрига. А раптом серед потенційних претендентів виникне і кандидатура чинного міського голови Києва Віталія Кличка? І в соціологічних замірах ця кандидатура точно буде серед фаворитів. Але чи приймуть таку кандидатуру у фракції «Слуга народу»? Чи не призведе це до посилення протиріч всередині фракції? Цей сценарій видається конспірологічним і майже фантастичним. Але… хто зна?», — завершує політолог.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Эксперт: Всем чиновникам и экспертам, защищавшим тарифоцид — приготовиться к встрече с кармическим бумерангом
Next post Біля узбережжя Греції стався потужний землетрус