Саакян: Можна по різному відноситися й справедливо критикувати президента, що і я роблю регулярно. Та він залишається щирим

«Чому Зеленський впевнено тримає лідерство й перемагає всіх кандидатів один до чотирьох (75% на 25%), згідно з дослідженням Рейтингу, яке вже всі рознесли по ФБ, як брехню по селі, було наглядно продемонстровано сьогодні», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Олег Саакян.

«Можна по різному відноситися й справедливо критикувати його, що і я роблю регулярно. Та він залишається щирим, а ореол справжності навколо нього не розвіюється. На тлі рафінованості та штучності інших «професійних політиків» він для пересічного виборця залишається «своїм» — він злится, захоплюється, обурюється, жартує, але він не зверхній. Зверхність — це те, що не пробачають, як пролетарсько так і націонал-демократично налаштовані українці. Це те, що не пробачили й Порошенку.

Сьогодні він єдиний відповідає тому уявленню та якості, яка була задана останніми виборами. На тлі двох полярних опозиціонерів Медвечука та Порошенка підсилених власними медіахолдінгами — він для виборця взагалі виглядає як безальтернативний.

Мати такий безпрецедентний рівень підтримки через рік — це найголовніший його успіх й значний потенціал. Поруч з тим, інструментів для його утримання та реалізації у нього скорочуються. Також, неухильно танутеме основний ресурс політика — час», — завершує політолог.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Трамп предлагает снизить налог на зарплату
Next post Легендарный театр «Глобус» – под угрозой закрытия