Саакян: Дивлюся на статистику по Сovid із-за порєбріка… На скільки їх система жалюгідна й слабка перед загрозою

«Дивлюся на статистику по Сovid із-за порєбріка… На скільки їх система жалюгідна й слабка перед загрозою, яку не можна вирішити за допомогою грубої сили та погроз. Такий маленький вірус виявився таким великим, а такий великий «Левіафан РФ» — абсолютно нікчемним», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Олег Саакян.

«Раніше відбулося обнуління геополітичної зброї у вигляді державної церкви, монопольної труби-бензоколонки, тепер відбувається обнуління ядерної боєголовки. В новому світі у РФ немає шансів.
Ми на порозі серйозних викликів зі сходу.

P.S. В нас державна система також слабка, але є суспільство й немає напускної гоноровості вертикалі. Є звиклість розраховувати на себе й критична маса відповідальних громадян, ще почасту не здатних на спільне творення, але спроможних до мобілізації й недопущення найгіршого», — завершує політолог.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Бутусов: Сегодня ожидается указ президента о назначении Михаила Саакашвили секретарем Национального совета реформ
Next post Нардеп: Шанси уряду Шмигаля отримати від парламенту імунітет від звільнення на рік стрімко наближаються до нуля