Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не відступить – землю буде повернуто українцям

Підписавши закон про розпродаж землі, президент показав, що ставить інтереси міжнародних спекулянтів вище прав людей. «Батьківщина» оскаржуватиме злочинне рішення влади у Конституційному суді й зробить усе можливе, щоб українці залишилися господарями на власній землі.

Про це йдеться у дописі Голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, який вона розмістила на своїй сторінці у Facebook.

«Дива не сталося – президент підписав скандальний закон про розпродаж української землі. Обираючи між інтересами українців та зобов’язаннями перед міжнародними аферистами, Володимир Зеленський став на бік глобальних спекулянтів. Він зрадив народ, порушив президентську присягу, зазіхнув на конституційний лад та державний суверенітет», – обурилася лідер партії.

Юлія Тимошенко запевнила, що «Батьківщина» докладе усіх зусиль, щоб українська земля належала її справжньому власнику – українському народові, а всі, хто був причетний до владної афери, були притягнуті до відповідальності.

«Батьківщина» до останнього намагалася втримати президента від цього небезпечного і протизаконного рішення. Але, схоже, страх перед замовниками цієї афери виявився сильнішим за відповідальність перед громадянами.

Проте боротьба триває. Ми у найкоротші терміни оскаржимо це злочинне рішення у Конституційному суді. Справедливість буде відновлено! Землю буде повернуто українцям! Кожного причетного до спроби крадіжки національного надбання – покарано! «Батьківщина» не відступить!» – наголосила Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Эксперт: В направлении привлечения иностранных инвестиций в Украине царит полный хаос
Next post Водії зможуть перевіряти дорожні штрафи через смартфон