Екс-нардеп: Справа Гандзюк буде роками висіти в суді, поки Венедиктова успішно переступить через нинішній свій щабель в кар’єрі

«Щойно пішла новина, що справу Гандзюк вже розкрито, і по замовнику – Владиславу Мангеру – надано захисту матеріали на ознайомлення, як тільки вони ознайомляться, то – в суд», – про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише народний депутат ВР восьмого скликання Ігор Луценко.

«Прокоментую як учасник парламентської ТСК по Гандзюк.

1. Це не перший генпрокурор, котрий, уклавши угоду з одним із учасників, скоротив тому термін перебування в неволі в обмін на потрібні свідчення. Ці свідчення дозволяють ніби говорити про тотальне розкриття злочину, але, як на мене, ціна їм невелика.
2. Тим більше, що, за попередньої інформацією, угода з Павловським не була затверджена з потерпілим – батьком Катерини Гандзюк. Перевіряю цю інформацію, якщо це правда – це груба маніпуляція з КПК. Тоді всю цю оборудку з нинішнім «розкриттям» справи Гандзюк слід вважати аферою, а причетних гнати в шию з органів.
3. Якщо ви почуєте у майбутньому, що злочин скоїв один Мангер – можете сміливо виходити на протест проти обману трудящих слідством. Запам’ятайте цей пункт.
4. Венедкитовій було дано два місяці, щоб показати «результат». Строк спливає, і ось він, результат. А далі – хоч потоп, справа буде роками висіти в суді, поки Венедиктова успішно переступить через нинішній свій цей щабель в кар’єрі, а суд визнає Мангера невинуватим», – завершує Луценко.

 

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.