Юлія Тимошенко: Українська земля залишиться у власності українців – «Батьківщина» не відступить

«Батьківщина» продовжуватиме боротьбу за право українців господарювати на власній землі та не дозволить владі, в обмін на запозичення, віддати вітчизняні чорноземи у руки міжнародних спекулянтів. Наступний крок – звернення до Конституційного суду.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу в парламенті перед голосуванням за постанови, що скасовують закон про розпродаж землі.

«Команда «Батьківщини» внесла у Верховну Раду десять постанов, які мали скасувати голосування за закон про розпродаж земель сільськогосподарського призначення. Бо сьогодні потрібно не розбазарювати ресурси, а консолідувати їх в руках України. Але водночас президентом Зеленським, його урядом та більшістю в парламенті прийнято рішення, в обмін на одноразовий кредит від МВФ у декілька мільярдів гривень, продати сільськогосподарську землю та стратегічну власність. Так інші країни не живуть», – наголосила Юлія Тимошенко.

Задовольняючи інтереси іноземних аферистів, застерегла Юлія Тимошенко, влада позбавляє теперішні та майбутні покоління землі, продовольчої безпеки, мільйонів робочих місць і великих валових внутрішніх доходів до державного бюджету.

«У президента ніякого пієтету до українських національних інтересів немає. Але в нього є шанс увійти в історію України не як запроданець, не як зрадник національних українських інтересів, а як президент, який відстоює Україну. Накладіть вето цей закон про розпродаж сільськогосподарської землі, і Ви, можливо, виконаєте єдину свою позитивну місію на цій посаді», – закликала Юлія Тимошенко.

Голова партії наголосила, що кожен причетний до розпродажу країни понесе кримінальну відповідальність. Крім того, зауважила Юлія Тимошенко, «Батьківщина» подасть звернення до Конституційного суду, де антинародний закон буде неодмінно скасовано.

«Рано чи пізно, коли Зеленський повернеться в «95 квартал», ми проведемо всенародний референдум і запровадимо земельний устрій, який зробить Україну провідною аграрною державою! Я вірю, що Україна залишиться з сільськогосподарською землею, з незалежністю та суверенітетом!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.