Діяти треба негайно, – Юлія Тимошенко попереджає про критичну ситуацію в енергетиці (відео)

Потрібно дати людям можливість працювати, забезпечувати свої родини і якнайшвидше запускати економіку, бо кожен день зволікання призводить лише до накопичення проблем. «Заморожування» господарської активності вже спричинило критичну ситуацію в енергетиці. І владі треба діяти негайно для того, щоб уникнути її остаточної зупинки.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Україна не може собі дозволити створювати кризи на рівному місці. А «Енергоатом» вже має п’ять мільярдів гривень заборгованості. Теплові електростанції, які завжди працювали стабільно, сьогодні не мають куди діти свою електроенергію. Є великий ризик, що доведеться теплові станції зупинити. Шахти можуть бути зупинені. Люди ризикують залишитися без зарплати. І все це наслідок навіть не епідемії. Це наслідок того, що бездумно імпортували електроенергію ззовні», – застерегла Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» впевнена, що уникнути кризи дозволить негайний запуск економіки.

«Ситуація складна, атомники, тепловики та шахтарі кажуть, що не хочуть, щоб в країні почалися віялові відключення електроенергії, як це було на початку 2000-их років. Потрібна чітка відповідь, що влада робить, аби уникнути цього. Невизначеність в такій ситуації неприпустима. А в нас досі немає навіть міністра енергетики! Діяти треба негайно!» – наголосила Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Итальянcкая мафия занялась благотворительностью из-за COVID-19
Next post Сутки на Донбассе: 15 обстрелов, ранен один боец