“Слуга народу” поки не може відмовитися від держфінансування

Голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко і сам натхненник політсили Володимир Зеленський зазначали, що партія відмовиться від державних грошей. Однак, віддати фінанси на боротьбу з коронавірусом наразі не вийде.

 

Відповідної заяви у НАЗК на відмову від державного фінансування ще не надавали, пишуть журналісти BIHUS.info. Крім того, подібна ідея не може бути реалізована в рамках чинного законодавства.

Адже не можна відмовитися від державного фінансування партії на рік: це необхідно робити на термін усієї каденції у парламенті. Ба більше, держфінансування партій проводять щоквартально.

Відповідно, на момент заяви Корнієнка у березні 2020-го, повної суми, передбаченої бюджетом на діяльність “Слуги народу” у 2020-му, на рахунках партії не було, отже, і переслати її до Стабілізаційного фонду не могли.

Про те, що “Слуга народу” віддасть гроші, які мали б призначатися від держави партії, говорив у своєму зверненні і сам Зеленський.

Партія “Слуга народу” повністю відмовилася від бюджетного фінансування. Гроші перейдуть на потреби медиків,
– казав президент і заохочував інші партії до подібних вчинків.

У коментарі “Українській правді” Корнієнко підтвердив цю інформацію, зазначивши, що наразі партія шукає виходи з правової колізії, але сказав, що політсила від своєї ідеї не відмовляється.

Це була політична заява і для нас важливо, щоб ті гроші, які держава виділяє на наше фінансування в цьому році а це близько 140 млн гривень, були спрямовані на боротьбу з коронавірусом. Яким чином ми зараз це зробимо юридично й фінансово.. ми знайдемо шлях не в обхід закону,
– цитує “Українська правда” Корнієнка.

24tv.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Создатели сериала “Всем встать” станут первыми, кто снимет эпизод во время карантина
Next post «Місяць наш»: Трамп підписав указ про право США вести видобуток ресурсів на Місяці