Нардеп Лерос розкрив деталі походження «плівок Єрмака»

Народний депутат Гео Лерос, який опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Денис Єрмак нібито «продає» держпосади, отримав їх на «флешці».

Про це він розповів в інтерв’ю журналісту НВ Дмитру Бобрицькому.

«Я отримав флешку і вирішив, що потрібно її оприлюднити. Якщо є факти корупції, то країна повинна про це знати. На даному етапі у мене є право, як і у журналістів, не розголошувати своїх інформаторів. <…> [Записи знаходилися у мене] десь з п’ятниці [27 березня], приблизно. Я відразу, наступного дня, передав їх журналістам Схем», – пояснив нардеп від Слуги народу.

Водночас Лерос уникнув прямої відповіді на питання про те, чи прислали йому відповідні записи на пошту, яку він вказав на своїй сторінці в Facebook у четвер, 26 березня.

Читайте також:
«Я вказав пошту, на яку люди почали надсилати свою інформацію. На пошту мені прислали дуже багато різної інформації, дуже багато. Її, звичайно, треба проаналізувати», – поділився парламентар.

Гео Лерос підкреслив, що отримав «плівки Єрмака» безкоштовно. Крім цього, він спростував інформацію про те, що записи йому передав колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан: «Я з Андрієм Богданом познайомився [і спілкувався] не більше десяти секунд».

Також Лерос заявив, що не знає Дмитра Штанько, який, за даними журналістів-розслідувачів програми Схеми, здійснював приховану зйомку розмов з братом Єрмака.

nv.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Из отеля “Казацкий” сбежали несколько человек, помещенных на обсервацию
Next post Береза: Только в Украине человек без опыта, знаний и команды решил поиграть в управление государством не в игре Sid Meier’s Civilization, а в реальности