Юлія Тимошенко: «Батьківщина» готова разом захищати людей, але не «підставлятиме плече» пограбуванню держави під завісою епідемії

Партія «Батьківщина» не голосуватиме за авантюри та здачу українських інтересів, які влада намагається протягнути, прикриваючись пандемією коронавірусу.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу на засіданні Погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій та груп.

«Закон про розпродаж землі, який зараз хочуть протягнути, легалізує злочинну змову за спиною українського народу. В підсумку цей документ все одно дозволяє іноземним банкам спекулювати українською землею, а великим корпораціям – її скуповувати. І це в той час, коли питання продовольчої безпеки стає умовою виживання усіх народів світу. Це прямо суперечить стратегії, яку зараз диктують нові умови життя людства», – зауважила лідер «Батьківщини».

Цинічним шахрайством є й те, що земельну аферу протягують в той час, коли люди через карантин не можуть вийти на захист землі та відстояти власні інтереси. Але не час опускати руки, команда «Батьківщини», зазначила Юлія Тимошенко, боротиметься проти антинародних рішень усіма конституційними та політичними засобами.

«Сьогодні ми бачимо, що всі країни можуть покладатися тільки на свої ресурси та свої можливості під час такої великої біди. Продукти харчування зараз стають особливою цінністю у глобальному світі. Але саме в цей час, замість того, щоб ефективно організувати свій аграрний комплекс, влада протягує закон про розпродаж сільськогосподарської землі. Якщо тільки під прикриттям епідемії вони здійснять цю аферу, ми негайно будемо діяти й звертатися до Конституційного суду», – наголосила Юлія Тимошенко.

ba.org.u

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post МОЗ: В Україні 21% хворих на коронавірус — люди від 30 до 39 років
Next post Олещук: «Антиколомойський закон» пройшов парламентський комітет