Юлія Тимошенко: Під прикриттям епідемії влада провертає «аферу століття», віддаючи за безцінь українські чорноземи

В умовах пандемії та кризи, під прикриттям карантину, влада закритими кулуарними рішеннями намагається здати українську сільськогосподарську землю. «Батьківщина» не голосуватиме за земельний закон, який протягується на догоду міжнародним спекулянтам, і відстоюватиме право українців бути господарями на власних чорноземах.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами засідання Погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій та груп.

«На завтра готується афера століття, коли Україну залишать без сільськогосподарської землі. Завтра ви побачите це шоу, як будуть пояснювати, що продати землю – це добре, що пару мільярдів кредитів від МВФ варті того, щоб розпродати наші чорноземи. Завтра всі розповідатимуть, що для країни зробили благо, але знайте – нас здають. І в цьому голосуванні поіменно можна побачити, хто це зробить», – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини переконана – те, що фракції, які раніше були проти розпродажу української землі, готові завтра голосувати за її здачу, означає лише те, що вплив міжнародних фінансових спекулятивних кіл на наш парламент та на нашу владу сьогодні є абсолютним.

«Під прикриттям пандемії влада, по суті, відбирає в України останнє. Вони користуються тим, що зараз люди не зможуть прийти ані до парламенту, ані до президента, щоб виступити проти розпродажу землі, тому що в країні карантин.  В закритому кулуарному режимі вони хочуть нашу українську землю злити», – обурилася лідер «Батьківщини».

Якщо владі вдасться провернути аферу з розпродажу землі, зауважила Юлія Тимошенко, команда «Батьківщини» подасть до Конституційного суду звернення про незаконність усіх цих дій.

«Ми будемо битися за нашу українську землю стільки, скільки потрібно. Поки наша команда живе та працює, ми їм цього зробити не дозволимо і через Конституційний суд зупинимо незаконні рішення, і захистимо українську землю», – зазначила Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Раді пропонують звільнити Ємця і призначити замість нього Степанова
Next post Які законопроекти розглянуть сьогодні в Раді: документ