Юлія Тимошенко: Щоб захистити людей та економіку, треба діяти негайно, відклавши політичні суперечки (відео)

В умовах поширення коронавірусу неприпустимо обирати між економікою та здоров’ям людей – треба дбати й про те, й про інше. «Батьківщина» запропонувала покроковий план, що дозволить підтримати українців та життя країни, й готова його втілювати.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Нам у жодному випадку не можна зупинити економіку, інакше ми країну не піднімемо. Але й людей потрібно захистити, змінивши для цього концепцію карантину, бо модель, обрана владою, є помилковою. Ми прописали план щодо того, як правильно робити карантин, передали його в комітет, в МОЗ, в уряд і це потрібно виконувати», – зазначила лідер «Батьківщини.

Юлія Тимошенко наголосила, що зараз саме від президента залежить, які методи будуть застосовуватися для запобігання поширенню коронавірусу та запобігання економічній кризі.

«Ми вийшли з опозиції, і я особисто під час зустрічі з президентом сказала, що у нас є план, у нас є точна покрокова стратегія, як сьогодні захистити людей від хвороби, підняти економіку та спрямувати усі ресурси в інтересах українців. І вся команда, починаючи з мене, готова стати поряд з президентом та урядом і зробити все необхідне. Нам не потрібно ніяких особливих речей, потрібна лише можливість діяти», – зауважила Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Марк Цукерберг пожертвует 25 миллионов долларов на борьбу с коронавирусом
Next post Юлія Тимошенко: Проштовхувати під час пандемії та економічної кризи розпродаж землі – це мародерство