Політолог: Як вийти з Середньовіччя?

«Рішення Зеленського відправити Скалецьку в карантин на два тижні говорить нам тільки про одне: висновків не зроблено. Для примітивної комедії це непогано. Для реального життя – це жах», – про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Вадим Денисенко.

«На жаль, команда Зе продовжує знімати серіал замість того, щоб почати жити реальним життям.

Отже, що потрібно зробити:
1. В Санжари відпоавити групу психологів для комунікації та лікарів, які зроблять профілактичне обстрження населення цього і найближчих сіл. Людей треба заспокоїти. А політиків навпаки, треба звідти прибрати, бо політик є джерелом агресії для цих людей.

2. З сьогоднішнього дня має початися величезна інформаційна кампанії по всій країні. Лікарі мають виступати в сільських клубах, на підприємствах і найголовніше – на телевізорах.

3. Держава повинна демонструвати підготовані місця для можливих хворих. Це має бути в кожному випуску всіх новин по країні. Паралельно, просто треба подивитися, що робили росіяни: зробили державний запас масок, зарегулювали ціни на певні ліки і т.д. Це просто покаже, що є держава.

4. Треба терміново закупити модульні містечка, які протягом 2-3 діб можна буде розгорнути будь-де в країні.

5. Треба перевірити наявність необхідних супутніх ліків в лікарнях (є вже тисячі тих, хто одужав і їх же чимось лікували)

І найголовніше: потрібно вийти з дискурсу серіалу. Це реальне життя», – завершує експерт.

 

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.