Порошенко не прийшов на 30 допитів в ДБР, Венедіктова погрожує силовим приводом

П’ятий президент Петро Порошенко 30 разів не прийшов на допит в Державне бюро розслідувань, тому відомство підготувало пакет доказів для силового приводу.

Про це заявила в.о. голови Державного бюро розслідувань Ірина Венедиктова в інтерв’ю LB.ua, передає Depo.ua.

“Провадження просуваються дуже важко. Петро Олексійович не приходить на допити. Є у нього така звичка… За двома епізодами – перевищення лімітів неявки. І ми підготували пакети з доказами щодо приводу, вони перенаправлені в Генеральну прокуратуру. Ми повинні погоджувати це з прокуратурою, потім передавати матеріали в суд. Нехай суд вирішує, чи достатньо підстав для приводу”, – повідомила Венедиктова.

За її словами, вона сподівається, що Порошенко прийде сам, і необхідність в примусовому приводі відпаде.

“Завдання – просто виконувати процедуру. Показати, що люди, які пишуть і ухвалюють закони, не можуть їх ігнорувати. Моя задача як тимчасово виконуючого обов’язки директора – організувати роботу досудового розслідування. Як я виглядатиму в очах слідчих, в очах суспільства, коли роблю свою роботу, а людина 30 разів не приходить допит?” – сказала Венедіктова.

Також чиновниця визнала, що більшість з кримінальних проваджень проти Порошенка були розпочаті за заявами колишнього заступника Адміністрації президента-втікача Віктора Януковича Андрія Портнова.

depo.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Медики заявляют о повторном появлении коронавируса у переболевших пациентов
Next post Лана Дель Рей скасувала всі концерти через втрату голосу