Справи Майдану: 14 тисяч томів на 30 слідчих ДБР

У Державному бюро розслідувань «майданівськими справами», які налічують 14 тисяч томів, займаються 30 слідчих.

Про це на брифінгу повідомив слідчий Державного бюро розслідувань Олександр Чорноблавський. «Кримінальні провадження лише щодо вбивств (під час Майдану – УНІАН) налічують понад 4500 томів та дуже багато речових доказів. В слідчу групу ДБР з розслідування справ Майдану входить 30 слідчих. Окрім того, ми розслідуємо не лише справи про події у Києві, але і в інших містах – Черкаси, Суми, Одеса. В цілому, це – біля 14 тис томів справ на 30 осіб», – уточнив слідчий.

Також Чорноблавський зауважив, що в Управлінні спецрозслідувань Генпрокуратури «майданівськими справами» займалися 96 слідчих, отже, на сьогодні навантаження на одного слідчого в ДБР втричі більше.

Також він повідомив, що за останній місяць ДБР передано одну справу Майдану до суду, ще в іншій двом особам (суддям) оголошено про підозру, а одному слідчому міліції передано на ознайомлення матеріали справи про незаконне затримання та притягнення до кримінальної відповідальності активістів, яких було затримано 18 лютого 2014 року на Європейській площі у Києві.

У свою чергу слідчий ДБР Артем Яблонський зауважив, що на даний момент триває процес передачі «майданівських справ» з Офісу генерального прокурора до ДБР, який, за законом, має завершитися до 20 лютого.

unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Перед евакуацією з Китаю всі українці підпишуть згоду на карантин – МОЗ
Next post В Лондоне покончила с собой бывшая девушка принца Гарри