Двоє обміняних екс-“беркутівців”, які повернулися до Києва, залишаються підсудними, – генпрокурор

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що двоє обміняних екс-«беркутівців» Олександр Маринченко та Сергій Тамтура, які повернулися до Києва, залишаються підсудними.

Про це Рябошапка сказав в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV, передає УНІАН.

“Справа зараз перебуває в стадії судового розгляду, і. відповідно, ті люди, які були обміняні, і наразі двоє з них повернулися, – вони, як були раніше підсудними, так і наразі залишаються підсудними, тобто процесуальний статус у них не змінився”, – сказав Рябошапка. Також генпрокурор додав, що ці двоє колишніх “беркутівців” виявили бажання й надалі брати участь у судовому процесі.

“Здається, 17 березня буде наступне засідання суду, і очевидно, що вони матимуть таку можливість, і в суді вони матимуть можливість доводити чи наводити докази своєї невинуватості”, – зауважив генпрокурор. Водночас, як зауважив Рябошапка, прокуратура, своєю чергою, доводитиме свою позицію і представлятиме докази їх провини.

При цьому він повідомив, що лише суд може вирішувати питання про можливе обрання екс-«беркутівцям» запобіжних заходів чи про можливе обмеження пересування.

“Вони не зникли. Якщо вони прийдуть до суду і не переховуватимуться від суду, то, відповідно, навряд чи будуть підстави говорити про те, що є ризики, і що є підстави, щоб змінювати запобіжний захід. Якщо вони не прийдуть, не з’являться на судове засідання, тоді ми будемо реагувати інакше”, – зазначив Рябошапка.

day.kyiv.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Скалецкая: в Украине проверяют пять человек на коронавирус
Next post Заборону на російські соцмережі та медіа продовжать