Четверг , 8 Декабрь 2022
Политика

У “справах Майдану” Генпрокуратура передала до НАБУ 15 тисяч томів матеріалів розслідування

Генеральна прокуратура, після позбавлення її права здійснювати розслідування в листопаді минулого року, передала детективам Національного антикорупційного бюро 15 тис. томів матеріалів щодо економічної частини “справ Майдану”, заявив директор НАБУ Артем Ситник.

“Це 15 тис. томів. Проблема в тому, що минуло п’ять років, а справи не розслідувані Генеральною прокуратурою, і зараз вони передаються. Я не можу сказати, що за цей період, доки вони перебувають у нас, детективи вивчили 15 тис. томів”, – заявив Ситник на презентації звіту про діяльність НАБУ у другому півріччі 2019 року.

Директор бюро також зазначив, що наразі в органі працюють над тим, щоб не допустити зняття європейських санкцій із топ-чиновників часів президентства Віктора Януковича, термін яких завершується навесні цього року.

“Ми розуміємо ризики. Тому я мав розмову з генпрокурором щодо того, щоб залучити прокурорів, які знають ці справи, в процесуальні робочі групи, й детективи максимально швидко ввійшли в курс справи, тому що ми розуміємо, що відповідальність за ці справи, хочемо ми цього чи ні, лежить на нас”, – додав Ситник.

interfax.com.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме