У Києві розпочала свою роботу Школа прес-секретаря політика

«Перший день курсу Школи прес-секретаря політика був дуже продуктивним та незабутнім! Дякуємо нашим слухачам за те, що розділили цей день з нами, а також лекторам, без яких Школа не могла би вважатися професійною!», – діляться враженнями організатори Школи прес-секретаря політика у Фейсбуці.

Вже у перший день слухачі курсу змогли прослухати декілька цікавих лекцій. Зокрема телеведучий та журналіст Артем Нікіфоров на практичному занятті розповів про технологію підготовки до телеефірів. А топ-візажист Ірина Гроцька відкрила невеликі секрети, розповівши, що повинен мати з собою прес-секретар, щоб його бос завжди був готовий з’явитися в ефірі.

Та найбільше враження на слухачів справила лекція експерта  з міжнародного протоколу та етикету Наталії Адаменко. Вона на конкретних прикладах продемонструвала студентам, які дрібниці відіграють важливу роль у сприйнятті людини. Особливо важливим це є в політичній сфері.

Окрім того, пані Адаменко навела декілька непорушних правил та принципів, яких прес-секретарям політиків треба дотримуватися у своїй роботі.

–  Прес-секретар – це тінь політика. Будьте непомітними, коли починається робота вашого керівника з людьми.

– Будьте психологами. Відчувайте настрій свого керівника. Неприємні новини краще говорити після обіду.

– В етикеті немає дрібниць. Саме дрібниці дають зрозуміти те, що ви хотіли донести до співрозмовника.

– Ділова людина не має права бути модною, як обкладинка глянцю. Поміркований консерватизм – ось її стиль. Білий верх, темний низ – безпрограшний варіант.

– Запам’ятайте правило трьох “П”: порядність, професіоналізм, патріотизм.

“Вечірні Вісті””

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.