Юлія Тимошенко закликала українців стати на захист рідної землі

Кожен українець, кому не байдужі доля власної землі та майбутнє держави, повинен протистояти владному плану розпродати національні багатства.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради.

«Вони хочуть порушити всі регламентні основи, за сорок хвилин прийняти рішення про повний розпродаж землі України. Середа й четвер — два ключових дні, коли вони хочуть повністю віддати українську землю. Звертаюсь до всіх людей доброї волі — піднімайтесь на боротьбу!» — наголосила Юлія Тимошенко.

Уряд президента Зеленського та його монобільшість, зауважила лідер «Батьківщини», дбають лише про інтереси зовнішніх замовників та власне збагачення і ведуть країну до краху.

«Вже з березня йде падіння виробництва, і вперше в історії України майже на 25% провалений бюджет січня та бюджет 2019 року. 1,6 мільярда гривень — заборгованість шахтарям і понад 3 мільярди — заборгованість всім, хто сьогодні працює в економіці України. Херсонський та Миколаївський порти віддали іноземним корпораціям назавжди. Прибутковий Львівський аеропорт віддається в концесію. Країна йде до повного розвалу», — обурилася Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» закликала українців боротися з антинародними діями влади та відстоювати своє право на гідне життя у рідній країні.

«Надії, що цей уряд та президент змінять курс на правильний заради України та людей, не існує. І зараз нам треба боротися», — резюмувала Юлія Тимошенко.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Лондон отказывается от стандартов ЕС в вопросах окружающей среды, прав работников и субсидий
Next post СБУ і органи прокуратури отримали доступ до банківської таємниці без рішення суду