Українські політики увесь період війни грають виключно на тому, хто і через яке з біляпутінських угруповань швидше достукається до Путіна, — експерт

Сурков уходить із Донбасу. Правда, як Алла Пугачова зі сцени. Сьогодні вже 5 рік від перших заяв. Напрягається лише Пушилін, який є його ставлеником. І доки Сурков буде, як пообіцяв, у медитації, Пушилін буде в просрації. Ні, букву «т» в останньому терміні я не пропустив.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив заступник директора Українського інституту дослідження екстремизму Богдан Петренко.
А якщо серйозно — замість того, щоб грати на конфліктах «башт Кремля» і відстоювати національні інтереси, українські політики увесь період війни грають виключно на тому, хто і через яке з біляпутінських угруповань швидше достукається до Путіна. І доведе свою значимість тут — в Україні. Для того, щоб виглядати корисним (читай, ближчим) для президента. Тому для українських владних угруповань конфлікт башт Кремля чи відхід якоїсь з груп — це не проблеми Кремля, не «виграш» і не «програш» України. Це просто можливість довести свою значимість у внутрішніх українських розкладах.

 

Вечірні Вісті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Эксперт: Об украинском рынке капитала, национальной валюте и экономике в целом можно сказать только одно — жертва «кэрри-трейда»
Next post Представника делегації України обрано віце-президентом ПАРЄ