Пятница , 2 Декабрь 2022
Политика

Сергій Тарута: Головним завданням ринку землі має бути розвиток сільських територій, а не лобіювання іноземних інтересів

Дії президентської більшості провокують хаос на земельному ринку і можуть призвести до знищення села.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Тарута в ефірі Politeka-TV.

«У закону, який сьогодні «слуги народу» проштовхують через парламент, єдина мета – відкрити можливість безконтрольних спекуляцій землею. Адже у більшості українців, фермерів та бізнесу сьогодні немає грошей на її придбання. Проте гроші є в іноземців, яких хочуть допустити до розпродажу української землі. Але така скупка не передбачатиме розвитку сільських територій, розвитку малого і середнього підприємництва на селі», – зазначив Сергій Тарута.

За словами депутата, влада могла не провокувати ризики неконтрольованого відкриття ринку землі і більш ретельно підготувати законопроєкт, в якому були б враховані найбільш чутливі інтереси громадян та передбачені можливості фінансової підтримки фермерства.

«Влада стрімко втрачає довіру народу через свої дії. Адже ніщо не заважало їм одразу внести до парламенту законопроєкт, який би виключав більшість ризиків, в тому числі й скупку землі іноземцями. Держава фактично не підтримує фермерів. Влада повинна провести референдум щодо ринку землі і лише після цього виносити питання відкриття ринку землі», – додав парламентар.

Сергій Тарута переконаний, що відкриття ринку землі має переслідувати дві стратегічних мети – продовольчу безпеку і розвиток сільських територій.

«Розвиток територій може бути забезпечений лише коштом розвитку малого та середнього підприємництва на селі. Але для того, щоб воно розвивалося, держава повинна проводити ефективну політику допомоги фермерам», – резюмував Сергій Тарута.

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Фристайл, керлинг и хоккей: расписание Олимпиады на 3 февраля

3 февраля начнется второй день зимних Олимпийских игр в Пекине. Просмотров: 1 802

Бывший нападающий “Динамо” и “Карпат” перешел в клуб испанской Примеры

Лукас Перес ФК “Кадис” из испанской Примеры объявил о подписании 33-летнего форварда...